Regulamin

Strona internetowa i sklep internetowy ballerinahosiery.eu zarządzane są przez Firme Ballerina® Zdzisław Wesecki, ul. Matejki 46, 43-600 Jaworzno, NIP: 632-11-27-144  


Przed skorzystaniem ze strony internetowej ballerinahosiery.eu , prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem użytkowania. Korzystanie ze stron internetowych ballerinahosiery.eu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


Prawa własności

Wszelkie prawa do znaków handlowych, prawa autorskie, prawa do bazy danych oraz wszelkie inne prawa własności niematerialnej związane z treścią stron internetowych ballerinahosiery.eu (a także organizacja i układ tych stron) wraz z kodem zastosowanego oprogramowania należą do ballerinahosiery.eu  bądź do właścicieli licencji. Niedozwolone jest całkowite lub częściowe kopiowanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie, użytkowanie czy powielanie w jakiejkolwiek innej formie treści zawartych na stronach internetowych ballerinahosiery.eu  bez uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody od Firmy Ballerina®.

 

Informacje podstawowe

 1. Sklep internetowy działa pod adresem www.ballerinahosiery.eu
 2. Ceny produktów są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Do cen podanych przy każdym produkcie należy dodać koszt przesyłki ustalany w zależności od ilości zakupionych towarów.
 3. Na zakupione produkty wystawiamy dokumenty sprzedaży lub faktury VAT ( na życzenie).
 4. Wysyłamy przesyłki na terenie całego świata. Szczegółowe informacje o czasie i kosztach przesyłek do poszczególnych krajów znajdują się w tabeli opłat za dostawę.

 

Składanie i realizacja zamówień

 1. Przez złożenie zamówienia rozumie się wypełnienie formularza zamówienia i jego potwierdzenie, które każdy klient dostaje na podanego podczas składania zamówienia e-maila.
 2. Realizowane będą tylko zamówienia zapłacone, potwierdzone poprzez wysłany email po zakończeniu zakupów.
 3. Klient jest zobowiązany do wypełnienia formularza wysyłkowego zgodnie z prawdą i stanem faktycznym.

 

Dostawy

 1. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.
 2. Czas realizacji zamówienia ze sklepu internetowego wynosi 1-4 dni (od momentu przyjęcia zamówienia do dostarczenia przesyłki do klienta). Oczywiście w zależności od kraju oraz wybranej opcji wysyłki czas realizacji może się skrócić lub wydłużyć. Szczegółowe informacje o czasie i kosztach przesyłek do poszczególnych krajów znajdują się w tabeli opłat za dostawę.

 Zwrot i wymiana

 1. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z ballerinahosiery.eu  za pośrednictwem poczty elektronicznej na info@ballerinahosiery.eu lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać Imię i nazwisko, numer zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.
 2.  Klient ma prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 28 dni od daty jego otrzymania. Zwrot lub wymiana zostaną uznane tylko w sytuacji, gdy towar będzie w stanie nienaruszonym. Towar powinien być odesłany w sposób zabezpieczony, aby nie doszło do zniszczenia przesyłki.
 3. Zgłaszając zwrot lub chęć zamiany emailem (info@ballerinahosiery.eu) lub telefonicznie należy podać Imię i nazwisko, numer zamówienia.  
 4. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin z instrukcją zwrotu/ wymiany.
 5. Klient ponosi koszt przesyłki zwrotnej i ponownej wysyłki (w razie wymiany)

 

REGULAMIN WCHODZI W ŻYCIE Z DNIEM 01.06.2013r.